Tidigare Program

Gasta började arrangera Gävles roligaste standup-kvällar 2007. Tusentals människor har kommit och skrattat när vi lockat hit några av Sveriges absolut roligaste komiker! Vi fortsätter ge Gävlepubliken vad de tål!

Här är programmet för alla GASTA-kvällar sedan våren 2007 (några namn kan saknas):

Ons 11/10 2017, Söders Källa, Gävle (nr 327)
SORAN ISMAIL
Melody Farshin
Hans Carstensen
Christoffer Fernis
Johan Åsbrink
MC: Stefan Söderblom

Ons 4/10 2017, Söders Källa, Gävle (nr 326)
LUDDE SAMUELSSON
Marcus Berggren
Gussy Löwenhielm
Jenny Nilsson
Christer Engqvist
MC: Stefan Söderblom

Ons 27/9 2017, Söders Källa, Gävle (nr 325)
HASSE BRONTÉN
Tobbe Ström
Janne Grönros
Pär Qvarnström
Margareta Zetterholm
MC: Stephan Ahlgren

Ons 20/9 2017, Söders Källa, Gävle (nr 324)
PETTER BRISTAV
Henrik Hjelt
Robin Berglund
Mathias Heldevik
Florian Kullberg
MC: Hans Carstensen

Ons 13/9 2017, Söders Källa, Gävle (nr 323)
JASON ROUSE
Anders Celin
Sofia Nordin
Sebastian Andersson
Christoffer Fernis
MC: Christer Engqvist

Ons 6/9 2017, Söders Källa, Gävle (nr 322)
MARIKA CARLSSON
Hans Carstensen
Stephan Ahlgren
Jenny Nilsson
Stefan Söderblom
Niclas Löfgren
MC: Mathias Heldevik

Fre 18/8 2017, Strandbaden, Årsunda (nr 321)
TOBBE STRÖM
Stefan Söderblom
Christoffer Fernis
Stephan Ahlgren
Sebastian Andersson
MC: Hans Carstensen

Fre 28/7 2017, Forsbacka Wärdshus (nr 320)
HANS CARSTENSEN
Christoffer Fernis
Stephan Ahlgren
Jenny Nilsson
MC: Stefan Söderblom

Ons 26/7 2017, Engeltofta, Gävle (nr 319)
DAVID SUNDIN
Mathias Heldevik
Hans Carstensen
Stefan Söderblom
Jenny Nilsson
Florian Kullberg
MC: Christoffer Fernis

Ons 19/7 2017, Engeltofta, Gävle (nr 318)
ISAK JANSSON
OLA AURELL
Stephan Ahlgren
Christoffer Fernis
Sebastian Andersson
MC: Stefan Söderblom

Ons 12/7 2017, Engeltofta, Gävle (nr 317)
THOMAS ERIKSSON
Christer Engqvist
Hans Carstensen
Jenny Nilsson
Stefan Söderblom
Joakim Horn
MC: Mathias Heldevik

Lör 8/7 2017, Hedåsen, Sandviken (nr 316)
AL PITCHER
Christoffer Fernis
Mathias Heldevik
Johan Åsbrink
MC: Stefan Söderblom

Ons 5/7 2017, Engeltofta, Gävle (nr 315)
PETRINA SOLANGE
Stefan Söderblom
Christoffer Fernis
Stephan Ahlgren
Sebastian Andersson
Charlotta Nordell
MC: Hans Carstensen

Ons 31/5 2017, Söders Källa, Gävle (nr 314)
BABBEN LARSSON
Yvonne Skattberg
Gussy Löwenhielm
Stefan Söderblom
Jenny Nilsson
MC: Gerda Bylund

Ons 24/5 2017, Söders Källa, Gävle (nr 313)
JOHN HOUDI
Jonas Strandberg
Anders Löfberg
Sebastian Andersson
Hans Carstensen
MC: Stefan Söderblom

Ons 17/5 2017, Söders Källa, Gävle (nr 312)
LENNIE NORMAN
Elina du Rietz
Johan Norén
Mathias Heldevik
Florian Kullberg
MC: Jenny Nilsson

Ons 10/5 2017, Söders Källa, Gävle (nr 311)
ANKAN JOHANSSON
Hans Carstensen
Eva Bussell
Jenny Nilsson
Pär Lindström
MC: Sebastian Andersson

Ons 3/5 2017, Söders Källa, Gävle (nr 310)
CARL STANLEY
Sandra Ilar
Ann Gräsberg
Stephan Ahlgren
Pär Lindström
MC: Stefan Söderblom

Ons 26/4 2017, Söders Källa, Gävle (nr 309)
MARTIN SONEBY
Farzad Nouri
Hampus Algotsson
Christoffer Fernis
Margareta Zetterholm
MC: Marcus Palm

Ons 19/4 2017, Söders Källa, Gävle (nr 308)
DAVID BATRA
Thomas Oredsson
Jimmy Södermark
Jacob Seth Fransson
Stefan Söderblom
Sebastian Andersson
MC: Mathias Heldevik

Ons 12/4 2017, Söders Källa, Gävle (nr 307)
ISAK JANSSON
Ola Aurell
Sofia Nordin
Christoffer Fernis
Charlotta Nordell
MC: Hans Carstensen

Ons 5/4 2017, Söders Källa, Gävle (nr 306)
NISSE HALLBERG
Pelle Helgesson
Henrik Källman
Mathias Heldevik
Florian Kullberg
MC: Gerda Bylund

Ons 29/3 2017, Söders Källa, Gävle (nr 305)
SIMON GÄRDENFORS
Anton Magnusson
Anders Celin
Sebastian Andersson
Margareta Zetterholm
MC: Christoffer Fernis

Ons 22/3 2017, Söders Källa, Gävle (nr 304)
HASSE BRONTÉN
Tobbe Ström
Anneli Abrahamsson
Mathias Heldevik
Christoffer Fernis
MC: Stephan Ahlgren

Ons 15/3 2017, Söders Källa, Gävle (nr 303)
ADDE MALMBERG
Marcus Berggren
Therese Sandin
Stephan Ahlgren
Niklas Karlsson
MC: Stefan Söderblom

Ons 8/3 2017, Söders Källa, Gävle (nr 302)
AL PITCHER
Adeel Faqih
Johan Rünow
Stefan Söderblom
Sebastian Andersson
MC: Mathias Heldevik

Ons 1/3 2017, Söders Källa, Gävle (nr 301)
JAN BYLUND
Stefan Söderblom
Marcus Bengtsson
Jenny Nilsson
Pär Qvarnström
Christoffer Nyqvist
MC: Stephan Ahlgren

Ons 22/2 2017, Söders Källa, Gävle (nr 300)
MÅNS MÖLLER
Pernilla Hammargren
Ryan Bussell
Eva Bussell
Stefan Söderblom
Niklas Karlsson
MC: Anosh Parvazi

Tors 16/2 2017, The Church, Sandviken (nr 299)
GERDA BYLUND
Jenny Nilsson
Christoffer Fernis
Stephan Ahlgren
Sebastian Andersson
MC: Stefan Söderblom

Ons 15/2 2017, Söders Källa, Gävle (nr 298)
ANNA-LENA BRUNDIN
Simon Garshasebi
Thomas Eriksson
Daniel Strömberg
Sebastian Andersson
MC: Stefan Söderblom

Ons 8/2 2017, Söders Källa, Gävle (nr 297)
ZINAT PIRZADEH
Umit Dag
Malin Appeltofft
Johan Sundström
Jenny Nilsson
MC: Stefan Söderblom

Ons 1/2 2017, Söders Källa, Gävle (nr 296)
THOMAS JÄRVHEDEN
Tobias Erehed
Fernando
Stephan Ahlgren
Christoffer Fernis
MC: Hans Carstensen

Ons 14/12 2016, Söders Källa, Gävle (nr 295)
ISAK JANSSON
Gerda Bylund
Anders Sahlman
Mathias Heldevik
Jenny Nilsson
Bonuskomiker:
MAGNUS BETNÉR
SORAN ISMAIL
MC: Hans Carstensen

Ons 7/12 2016, Söders Källa, Gävle (nr 294)
MARTIN LAGOS
AGNETA WALLIN
Eskil Selander
Jenny Nilsson
Hans Carstensen
MC: Stefan Söderblom

Ons 30/11 2016, Söders Källa, Gävle (nr 293)
ERIC LÖWENTHAL
Ove Haugen
Katarina Alfredsson
Stefan Söderblom
MC: Gerda Bylund

Ons 23/11 2016, Söders Källa, Gävle (nr 292)
THOMAS OREDSSON
Tobias Jacobsson
Stephan Ahlgren
Stefan Söderblom
Christoffer Fernis
MC: Hans Carstensen

Ons 16/11 2016, Söders Källa, Gävle (nr 291)
MARTIN SVENSSON
Elin Nordén
Stefan Söderblom
Gerda Bylund
MC: Mathias Heldevik

Ons 9/11 2016, Söders Källa, Gävle (nr 290)
MARTIN SONEBY
Sara Andersson
Jonathan Brynielsson
Pär Lindström
MC: Gerda Bylund

Ons 2/11 2016, Söders Källa, Gävle (nr 289)
JOHN HOUDI
Mathias Heldevik
Christer Engqvist
Stephan Ahlgren
MC: Stefan Söderblom

Ons 26/10 2016, Söders Källa, Gävle (nr 288)
LENNIE NORMAN
Ludde Samuelsson
Malin Appeltofft
Stefan Söderblom
Sebastian Andersson
MC: Stephan Ahlgren

Ons 19/10 2016, Söders Källa, Gävle (nr 287)
NIKLAS FOLKEGÅRD
Gerda Bylund
Mathias Heldevik
Stephan Ahlgren
Sebastian Andersson
Margareta Zetterholm
Florian Kullberg
Niklas Karlsson
MC: Stefan Söderblom

Ons 12/10 2016, Söders Källa, Gävle (nr 286)
JANNE WESTERLUND
Erik Axelsson
Josefin Sonck
Gisela Zeime
Mia Godin
MC: Hans Carstensen

Ons 5/10 2016, Söders Källa, Gävle (nr 285)
GERDA BYLUND
Sven Brundin
Erik Moberg
Stefan Söderblom
Niklas Karlsson
MC: Mathias Heldevik

Ons 28/9 2016, Söders Källa, Gävle (nr 284)
HASSE BRONTÉN
Hans Carstensen
Elin Almén
Stephan Ahlgren
Margareta Zetterholm
MC: Gerda Bylund

Ons 21/9 2016, Söders Källa, Gävle (nr 283)
PATRIK LARSSON
Marcus Palm
Madeleine Walderhaug
Jenny Nilsson
Mathias Heldevik
MC: Stephan Ahlgren

Ons 14/9 2016, Söders Källa, Gävle (nr 282)
MÅNS MÖLLER
Rune Sörlie
Stefan Söderblom
Gerda Bylund
Niklas Karlsson
Christoffer Fernis
MC: Hans Carstensen

Ons 7/9 2016, Söders Källa, Gävle (nr 281)
HENRIK SCHYFFERT
Melody Farshin
Hans Carstensen
Sebastian Andersson
MC: Stefan Söderblom

Fre 5/8 2016, Strand Restaurangen, Årsunda (nr 280)
FREDRIK ANDERSSON
Gerda Bylund
Stephan Ahlgren
Stefan Söderblom
Mathias Heldevik
Christoffer Fernis
MC: Hans Carstensen

Fre 27/5 2016, Å-krogen, Gävle(nr 279)
BEHRAD ROUZBEH
Henrik Källman
Greger Norling
Margareta Zetterholm
Nicklas Karlsson
Jenny Nilsson
Christoffer Fernis
Pär Lindström
Sebastian Andersson
Pär Qvarnström
MC: Stefan Söderblom

Ons 25/5 2016, Å-krogen, Gävle(nr 278)
TOBIAS PERSSON
Evelyn Mok
Hans Carstensen
Jenny Nilsson
MC: Stefan Söderblom

Ons 18/5 2016, Å-krogen, Gävle(nr 277)
DAVID SUNDIN
Jonas Strandberg
Gerda Bylund
Sebastian Andersson
Mia Godin
Wenda Hajo
MC: Hans Carstensen

Ons 11/5 2016, Å-krogen, Gävle(nr 276)
DAVID BATRA
Farzad Nouri
Gerda Bylund
Stefan Söderblom
Greger Norling
MC: Hans Carstensen

Ons 4/5 2016, Å-krogen, Gävle(nr 275)
NIKLAS FOLKEGÅRD
CARL TILLENIUS
Hans Carstensen
Gerda Bylund
Mathias Heldevik
MC: Stefan Söderblom

Ons 27/4 2016, Å-krogen, Gävle(nr 274)
OLA AURELL
Felicia Tomala
Jonathan Brynielsson
Gerda Bylund
MC: Stefan Söderblom

Ons 20/4 2016, Å-krogen, Gävle(nr 273)
MARIKA CARLSSON
Simon Garshasebi
Per Qvarnström
Hans Carstensen
MC: Stefan Söderblom

Ons 13/4 2016, Å-krogen, Gävle(nr 272)
PETTER BRISTAV
Fritte Fritzon
Terese Sandin
Martin Lundström
MC: Gerda Bylund

Ons 6/4 2016, Å-krogen, Gävle(nr 271)
ADDE MALMBERG
Tobias Erehed
Elena Gabets
Mathias Heldevik
MC: Hans Carstensen

Ons 30/3 2016, Å-krogen, Gävle(nr 270)
NISSE HALLBERG
MARTIN SONEBY
Sandra Ilar
Hans Carstensen
MC: Gerda Bylund

Ons 23/3 2016, Å-krogen, Gävle(nr 269)
AL PITCHER
Adeel Faqih
James McKie
Mathias Heldevik
MC: Stefan Söderblom

Ons 16/3 2016, Å-krogen, Gävle(nr 268)
LASSE NILSEN
Yvonne Skattberg
Erik Moberg
Stefan Söderblom
MC: Gerda Bylund

Ons 9/3 2016, Å-krogen, Gävle(nr 267)
LENNIE NORMAN
Christer Engqvist
Daniel Strömberg
Stefan Söderblom
MC: Mathias Heldevik

Ons 2/3 2016, Å-krogen, Gävle(nr 266)
ZINAT PIRZADEH
Dominik Henzel
Ann Gräsberg
Hans Carstensen
Florian Kullberg
MC: Gerda Bylund

Ons 24/2 2016, Å-krogen, Gävle(nr 265)
THOMAS OREDSSON
Erik Löfmarck
Elin Almén
Mathias Heldevik
MC: Stefan Söderblom

Ons 17/2 2016, Å-krogen, Gävle(nr 264)
THOMAS JÄRVHEDEN
Christopher Linnell
Kadir Meral
Gerda Bylund
MC: Hans Carstensen

Ons 10/2 2016, Å-krogen, Gävle(nr 263)
SORAN ISMAIL
Pernilla Hammargren
Michel Sanchez
Hans Carstensen
MC: Stefan Söderblom

Ons 3/2 2016, Å-krogen, Gävle(nr 262)
ANN WESTIN
Carl Stanley
Jahnavi Wallin
Hans Carstensen
Stefan Söderblom
MC: Gerda Bylund

Ons 16/12 2015, Å-krogen, Gävle(nr 261)
JOHN HOUDI
Johanna Wagrell
Johan Hurtig
Stefan Söderblom
MC: Gerda Bylund

Ons 9/12 2015, Å-krogen, Gävle(nr 260)
JÖRGEN SJÖBERG
Ami Hallberg Pauli
Ryan Bussell
Mathias Heldevik
MC: Hans Carstensen

Ons 2/12 2015, Å-krogen, Gävle(nr 259)
MESSIAH HALLBERG
Marcus Johansson
Eva Viding Bussell
Hans Carstensen
MC: Stefan Söderblom

Ons 25/11 2015, Å-krogen, Gävle(nr 258)
CHRISTER ENGQVIST
Martin Krantz
Jonathan Brynielsson
Gerda Bylund
MC:Hans Carstensen

Ons 18/11 2015, Å-krogen, Gävle(nr 257)
JOHAN GLANS
Sven Brundin
Josefin Sonck
Stefan Söderblom
MC:Hans Carstensen

Ons 11/11 2015, Å-krogen, Gävle(nr 256)
Felicia Tomala
Melody Farshin
Tobbe Ström
Hans Carstensen
MC:Marcus Palm

Ons 4/11 2015, Å-krogen, Gävle(nr 255)
FREDRIK ANDERSSON
Anders Celin
Erik Moberg
Gerda Bylund
MC:Stefan Söderblom

Ons 28/10 2015, Å-krogen, Gävle(nr 254)
LUDDE SAMUELSSON
Tomas Ahlbeck
Gussy Löwenhielm
Carl Stanley
MC:Janne Lindskog

Ons 21/10 2015, Å-krogen, Gävle(nr 253)
LASSE KARLSSON
Gerda Bylund
Hans Carstensen
Johan Sundström
MC:Stefan Söderblom

Ons 14/10 2015, Å-krogen, Gävle(nr 252)
The Oneliners
David Sundin
Johan Hurtig
Jonas Strandberg
James McKie
Gerda Bylund
MC:Mathias Heldevik

Ons 7/10 2015, Å-krogen, Gävle(nr 251)
THOMAS OREDSSON
Rune Sörlie
Tobias Erehed
Stefan Söderblom
MC:Tomas Bonderud

Ons 30/9 2015, Å-krogen, Gävle(nr 250)
PATRIK LARSSON
Elina Du Rietz
Gisela Zeime
Mathias Heldevik
MC:Hans Carstensen

Ons 23/9 2015, Å-krogen, Gävle(nr 249)
YVONNE SKATTBERG
Erik Bamberg
Christer Engqvist
Carl Stanley
MC:Stefan Söderblom

Ons 16/9 2015, Å-krogen, Gävle(nr 248)
ISAK JANSSON
Sarah Young
Elena Gabets (RU)
Peter Drake
MC:Joacim Björkvall

Ons 9/9 2015, Å-krogen, Gävle(nr 247)
OLA AURELL
Thomas Eriksson
MF David Deery (US)
Gerda Bylund
MC:Peter Drake

Ons 2/9 2015, Å-krogen, Gävle(nr 246)
JESSICA PERSSON
LARS MAGNUSSON
Kim Eriksson
Gerda Bylund
Mathias Heldevik
MC:Stefan Söderblom

Fre 14/8 2015, Strandbaden, Årsunda(nr 245)
ISAK JANSSON
Stefan Langendorf
Gerda Bylund
Peter Drake
MC:Stefan Söderblom

Ons 3/6 2015, Å-krogen, Gävle (nr 244)
ISAK JANSSON
Evelyn Mok
Gerda Bylund
MC:Stefan Söderblom

Ons 27/5 2015, Å-krogen, Gävle (nr 243)
TOBIAS JACOBSSON
MIKAEL KOPPELMAN
Thomas Ahlbeck
Christer Engqvist
Peter Drake
MC:Stefan Söderblom

Ons 20/5 2015, Å-krogen, Gävle (nr 242)
SIMON GÄRDENFORS
Johanna Wagrell
Stephan Ahlgren
Gerda Bylund
MC:Sven Brundin

Ons 13/5 2015, Å-krogen, Gävle (nr 241)
MARTIN LAGOS
Erik Löfmarck
Madeleine Walderhaug
Mathias Heldevik
Niklas Folkegård
MC:Gerda Bylund

Ons 6/5 2015, Å-krogen, Gävle (nr 240)
THOMAS JÄRVHEDEN
Simon Garshasebi
Gisela Zeime
Peter Drake
Gerda Bylund
MC:Hans Carstensen

Ons 29/4 2015, Å-krogen, Gävle (nr 239)
HASSE BRONTÉN
Erik Bamberg
Melody Farshin
Peter Drake
MC:Stefan Söderblom

Ons 22/4 2015, Å-krogen, Gävle (nr 238)
PERNILLA HAMMARGREN
Christina Nordhager
Johan Hurtig
Peter Drake
Gerda Bylund
MC:Hans Carstensen

Ons 15/4 2015, Å-krogen, Gävle (nr 237)
ANNA-LENA BERGELIN
Thomas Oredsson
Christina Winner
Stefan Söderblom
Mathias Heldevik
MC:Hans Carstensen

Ons 8/4 2015, Å-krogen, Gävle (nr 236)
CARL TILLENIUS
Marcus Johansson
Therese Sandin
Peter Drake
MC:Gerda Bylund

Ons 1/4 2015, Å-krogen, Gävle (nr 235)
ÖZZ NÛJEN
Tomas Högblom
Elina du Rietz
Mathias Heldevik
Gerda Bylund
MC:Peter Drake

Ons 25/3 2015, Å-krogen, Gävle (nr 234)
AL PITCHER (NZ)
Adeel Faqih
James McKie (UK)
Peter Drake
Hans Carstensen
MC:Stefan Söderblom

Ons 18/3 2015, Å-krogen, Gävle (nr 233)
BABBEN LARSSON
Jimmy Södermark
Jonatan Brynielsson
Stefan Söderblom
Hans Carstensen
MC: Mathias Heldevik

Ons 11/3 2015, Å-krogen, Gävle (nr 232)
MÅNS MÖLLER
Niklas Andersson
Filip Andersson
Stefan Söderblom
Hans Carstensen
MC: Peter Drake

Ons 4/3 2015, Å-krogen, Gävle (nr 231)
HENRIK ELMÉR
Jonas Strandberg
Elin Almén
Mathias Heldevik
Gerda Bylund
MC: Hans Carstensen

Ons 25/2 2015, Å-krogen, Gävle (nr 230)
OLA AURELL
Petter Bristav
Ann Gräsberg
Peter Drake
MC: Gerda Bylund

Ons 18/2 2015, Å-krogen, Gävle (nr 229)
ANN WESTIN
Sara Andersson
Tim Logan (AUS)
Peter Drake
Mathias Heldevik
MC: Stefan Söderblom

Ons 11/2 2015, Å-krogen, Gävle (nr 228)
ZINAT PIRZADEH
Janne Lindskog
Susanna Eklund
Gussy Löwenhielm
Elena Gabets (RU)
Hans Carstensen
Mathias Heldevik
MC: Mike Räsänen

Ons 4/2 2015, Å-krogen, Gävle (nr 227)
MAGNUS BETNÉR
Felicia Tomala
Hampus Algotsson
Stephan Ahlgren
Gerda Bylund
Hans Carstensen
Mathias Heldevik
MC: Stefan Söderblom

Fre 19/12 2014, Gastas Årskrönika, Söders Källa, Gävle (nr 226)
Niklas Folkegård
Peter Drake
Hans Carstensen
Gerda Bylund
Stephan Ahlgren
MC: Stefan Söderblom

Ons 17/12 2014, Å-krogen, Gävle (nr 225)
JOHN HOUDI
Farzad Nouri
Joacim Björkvall
Hans Carstensen
Gerda Bylund
Peter Drake
MC: Stefan Söderblom

Ons 10/12 2014, Å-krogen, Gävle (nr 224)
PATRIK LARSSON
Melody Farshin
Stefan Söderblom
Hans Carstensen
Gerda Bylund
Stephan Ahlgren
MC: Peter Drake

Ons 3/12 2014, Å-krogen, Gävle (nr 223)
LENA FRISK
Thomas Eriksson
Stefan Söderblom
Hans Carstensen
Peter Drake
MC: Gerda Bylund

Ons 27/11 2014, Å-krogen, Gävle (nr 222)
HENRIK ELMÉR
Sven Brundin
Tess Sandin
Stefan Langendorf
Mathias Heldevik
MC: Gerda Bylund

Ons 19/11 2014, Å-krogen, Gävle (nr 221)
ISAK JANSSON
Anders Celin
Ryan Bussell
Gerda Bylund
Stefan Söderblom
MC: Hans Carstensen

Ons 12/11 2014, Å-krogen, Gävle (nr 220)
JOHAN STÅHL
Christer Engqvist
Eva Viding
Stephan Ahlgren
Peter Drake
MC: Hans Carstensen

Ons 5/11 2014, Å-krogen, Gävle (nr 219)
LASSE KARLSSON
Tomas Ahlbeck
Annelie Lindgren
Stefan Söderblom
Hans Carstensen
MC: Stephan Ahlgren

Ons 29/10 2014, Å-krogen, Gävle (nr 218)
MESSIAH HALLBERG
Marcus Johansson
Jimmy Södermark
Stephan Ahlgren
Mathias Heldevik
MC: Gerda Bylund

Ons 22/10 2014, Å-krogen, Gävle (nr 217)
LASSE NILSEN
Carl Tillenius
Maggan Hammar
Peter Drake
Gerda Bylund
MC: Hans Carstensen

Ons 15/10 2014, Å-krogen, Gävle (nr 216)
MARTIN SONEBY
FRITTE FRITZSON
NISSE HALLBERG
DAVID SUNDIN
MC: Stefan Söderblom

Ons 8/10 2014, Å-krogen, Gävle (nr 215)
MARTIN SVENSSON
Ola Aurell
Eric Löwenthal
Johanna Wagrell
Stefan Söderblom
MC: Stephan Ahlgren

Ons 1/10 2014, Å-krogen, Gävle (nr 214)
YVONNE SKATTBERG
Fredrik T Olsson
Janne Lindskog
Mathias Heldevik
Peter Drake
MC: Cilla Domstad

Ons 24/9 2014, Å-krogen, Gävle (nr 213)
ANKAN JOHANSSON
JESPER RÖNNDAHL
Malin Appeltofft
Linus Mattsson
Fakir Orthae
Peter Drake
MC: Gerda Bylund

Ons 17/9 2014, Å-krogen, Gävle (nr 212)
THOMAS OREDSSON
Anders Sparring
Jonas Strandberg
Tomas Ahlbeck
Stefan Söderblom
MC: Hans Carstensen

Ons 10/9 2014, Å-krogen, Gävle (nr 211)

LUDDE SAMUELSSON
Elinor Svensson
Johan Sundström
Gussy Löwenhielm
Niklas Folkegård
Stephan Ahlgren
MC: Peter Drake

Ons 3/9 2014, Å-krogen, Gävle (nr 210)
GERDA BYLUND
RON JOSOL (Can)
Lisbeth Johansson
Hans Carstensen
Josefin Sonck
Erik Bamberg
MC: Stefan Söderblom

Lör 16/8 2014, Comedy Night på Folkets Hus, Hofors(nr 209)
AL PITCHER
Clayton Fletcher
Stefan Söderblom
Hans Carstensen
Gerda Bylund
MC: Mathias Heldevik

Fre 15/8 2014, Comedy Night på Strandbaden, Årsunda (nr 208)
AL PITCHER
Clayton Fletcher
Stefan Söderblom
Mathias Heldevik
Gerda Bylund
MC: Hans Carstensen

Tors 24/7 2014, Sommarskratt på Engeltofta (nr 207)
ISAK JANSSON
Erik Bamberg
Stefan Söderblom
Mathias Heldevik
Hans Carstensen
MC: Gerda Bylund

Tors 17/7 2014, Sommarskratt på Engeltofta (nr 206)
HENRIK ELMÉR
Ola Aurell
Stefan Söderblom
Hans Carstensen
MC: Peter Drake

Tors 10/7 2014, Sommarskratt på Engeltofta (nr 205)
ZEID ANDERSSON
Rune Sörlie
Stefan Söderblom
Mathias Heldevik
Peter Drake
MC: Hans Carstensen

Tors 3/7 2014, Sommarskratt på Engeltofta (nr 204)
JÖRGEN SJÖBERG
Shanti Rydwall Menon
Christer Engqvist
Hans Carstensen
Stefan Söderblom
MC: Stephan Ahlgren

Tors 26/6 2014, Sommarskratt på Engeltofta (nr 203)
LUDDE SAMUELSSON
Melody Farshin
Peter Drake
Hans Carstensen
Gerda Bylund
MC: Stefan Söderblom

Tors 29/5 2014, GASTA, Sandviken (nr 202)
ISAK JANSSON
Thomas Eriksson
Elinor Svensson
Hans Carstensen
Mathias Heldevik
Stefan Westrin
MC: Stephan Söderblom

Ons 28/5 2014, GASTA, Å-krogen i Gävle (nr 201)
MIKAEL KOPPELMAN
Pernilla Hammargren
Mathias Heldevik
Hans Carstensen
Peter Drake
Stefan Westrin
MC: Stephan Ahlgren

Ons 21/5 2014, GASTA, Å-krogen i Gävle (nr 200)
ISAK JANSSON
Rune Sörlie
Thomas Eriksson
Gerda Bylund
Stefan Söderblom
MC: Hans Carstensen

Ons 14/5 2014, GASTA, Å-krogen i Gävle (nr 199)
AGNETA WALLIN
Christer Engqvist
Gussy Löwenhielm
Peter Drake
Mathias Heldevik
MC: Hans Carstensen

Ons 7/5 2014, GASTA, Å-krogen i Gävle (nr 198)
CHRISTOPHER LINNELL
Martin Soneby
Shanti Rydwall Menon
Hans Carstensen
Stefan Söderblom
MC: Mike Räsänen

Ons 30/4 2014, GASTA, Å-krogen i Gävle (nr 197)
JÖRGEN SJÖBERG
Susanna Eklund
Anders Bergström
Hans Carstensen
Gerda Bylund
MC: Peter Drake

Ons 23/4 2014, GASTA, Å-krogen i Gävle (nr 196)
AL PITCHER
Eric Löwenthal
Anders Löfberg
Emil Löfman
Anna Siekas
Stephan Ahlgren
MC: Stefan Söderblom

Ons 16/4 2014, GASTA, Å-krogen i Gävle (nr 195)
THOMAS OREDSSON
Petrina Karlsson
Umit Dag
Mathias Heldevik
Stefan Söderblom
MC: Joacim Björkvall

Ons 9/4 2014, GASTA, Å-krogen i Gävle (nr 194)
MÅNS MÖLLER
Anders Celin
Kim Johansson
Gerda Bylund
Peter Drake
MC: Ben Kersley (UK)

Ons 2/4 2014, GASTA, Å-krogen i Gävle (nr 193)
KRISTOFFER APPELQUIST
Tobias Jacobsson
Ellinor Svensson
Stefan Söderblom
Stephan Ahlgren
MC: Mathias Heldevik

Ons 26/3 2014, GASTA, Å-krogen i Gävle (nr 192)
LARS MAGNUSSON
Erik Bamberg
Jessica Persson
Gerda Bylund
Peter Drake
MC: Anna Siekas

Ons 19/3 2014, GASTA, Å-krogen i Gävle (nr 191)
OVE HAUGEN
Sven Brundin
Hans Carstensen
Gerda Bylund
MC: Stefan Söderblom

Fre 14/3 2014, GASTA LATE NIGHT på Harrys (nr 190)
MARTIN SONEBY
Hans Carstensen
Peter Drake
MC: Stefan Söderblom

Ons 12/3 2014, GASTA, Å-krogen i Gävle (nr 189)
HENRIK ELMÉR
Ludde Samuelsson
Malin Jakobsson
Anna Siekas
Gerda Bylund
MC: Stefan Söderblom

Fre 7/3 2014, GASTA LATE NIGHT på Harrys (nr 188)
ISAK JANSSON
Gerda Bylund
Stefan Söderblom
MC: Hans Carstensen

Ons 5/3 2014, GASTA, Å-krogen i Gävle (nr 187)
FREDRIK ANDERSSON
David Sundin
Hans Carstensen
Stephan Ahlgren
Peter Drake
MC: Stefan Söderblom

Ons 26/2 2014, GASTA, Å-krogen i Gävle (nr 186)
ANN WESTIN
Birgitta Lowén
Tomas Ahlbeck
Anna Siekas
Peter Drake
MC: Therese Sandin

Ons 19/2 2014, GASTA, Å-krogen i Gävle (nr 185)
THOMAS JÄRVHEDEN
Behrad Rouzbeh
Martin Krantz
Gerda Bylund
Mathias Heldevik
MC: Hans Carstensen

Ons 12/2 2014, GASTA, Å-krogen i Gävle (nr 184)
ADDE MALMBERG
Ola Aurell
Melody Farshin
Hans Carstensen
Stefan Söderblom
MC: Peter Drake

Ons 5/2 2014, GASTA, Å-krogen i Gävle (nr 183)
PATRIK LARSSON
Jimmy Södermark
Felicia Tomala
Hans Carstensen
Peter Drake
MC: Gerda Bylund

Ons 29/1 2014, GASTA, Å-krogen i Gävle (nr 182)
NIKLAS FOLKEGÅRD
Marcus Palm
Hans Carstensen
Stefan Söderblom
Gerda Bylund
Anna Siekas
MC: Marcus Palm

Ons 18/12 2013, GASTA, Å-krogen i Gävle (nr 181)
JOHN HOUDI
Martin Soneby
Thomas Eriksson
Stefan Söderblom
Peter Drake
MC: Hans Carstensen

Ons 11/12 2013, GASTA, Å-krogen i Gävle (nr 180)
YVONNE SKATTBERG
Gerda Bylund
Henrik Fagerberg
Anna Siekas
Hans Carstensen
MC: Stefan Söderblom

Ons 4/12 2013, GASTA, Å-krogen i Gävle (nr 179)
ISAK JANSSON
Clayton Fletcher (US)
Ryan Bussell (US)
Malin Appeltofft
Stephan Ahlgren
MC: Peter Drake

Ons 27/11 2013, GASTA, Å-krogen i Gävle (nr 178)
PETTER BRISTAV
Erik Bamberg
Hans Carstensen
Anna Siekas
MC: Gerda Bylund

Ons 20/11 2013, GASTA, Å-krogen i Gävle (nr 177)
MESSIAH HALLBERG
Erik Löfmarck
Anneli Abrahamsson
Johan Sundström
Stephan Ahlgren
Peter Drake
MC: Hans Carstensen

Onsdag 13/11 2013, GASTA, Å-krogen i Gävle (nr 176)
FREDRIK ANDERSSON
Robert Lindberg
Anneli Abrahamsson
Alireza Shokouhi
Gerda Bylund
MC: Stephan Ahlgren

Onsdag 6/11 2013, GASTA, Å-krogen i Gävle (nr 175)
THOMAS OREDSSON
Fredrik T OLsson
Tomas Ahlbeck
Mathias Heldevik
Stefan Söderblom
Peter Drake
MC: Hans Carstensen

Onsdag 30/10 2013, GASTA, Å-krogen i Gävle (nr 174)
LUDDE SAMUELSSON
ELINA du RIETZ
Marcus Olaoire (Irland)
Per-Robin Gustafsson
Gerda Bylund
Hans Carstensen
MC: Stefan Söderblom

Onsdag 23/10 2013, GASTA, Å-krogen i Gävle (nr 173)
KARIN ADELSKÖLD
Pernilla Hammargren
Amanda Lindholm
Stefan Söderblom
Stephan Ahlgren
MC: Peter Drake

Onsdag 16/10 2013, GASTA, Å-krogen i Gävle (nr 172)
LASSE NILSEN
Adeel Faqih
Eva Viding
Stefan Söderblom
Anna Siekas
MC: Gerda Bylund

Onsdag 9/10 2013, GASTA, Å-krogen i Gävle (nr 171)
HANS BRONTÉN
Martin Svensson
Therese Sandin
Freddie T
Stephan Ahlgren
Peter Drake
MC: Hans Carstensen

Onsdag 2/10 2013, GASTA, Å-krogen i Gävle (nr 170)
LENA FRISK
LARS MAGNUSSON
David Sundin
Anna Siekas
Gerda Bylund
MC: Stephan Ahlgren

Onsdag 25/9 2013, GASTA, Å-krogen i Gävle (nr 169)
MÅNS MÖLLER
Ola Aurell
David Sundin
Peter Drake
Stefan Söderblom
Hans Carstensen
MC: Anna Siekas

Onsdag 18/9 2013, GASTA, Å-krogen i Gävle (nr 168)
LASSE KARLSSON
Christer Engqvist
Mathias Heldevik
Gerda Bylund
Hans Carstensen
MC: Stefan Söderblom

Onsdag 11/9 2013, GASTA, Å-krogen i Gävle (nr 167)
TOBIAS PERSSON
Anders Sparring
Stefan Söderblom
Stephan Ahlgren
Sèan McNamara
MC: Peter Drake

Onsdag 4/9 2013, GASTA, Å-krogen i Gävle (nr 166)
MAGNUS BETNÉR (hemlig gäst!)
Manolis Zontanos (CAN)
Anders Bergström
Anna Siekas
Hans Carstensen
MC: Gerda Bylund

Torsdag 15/8 2013, Sommarskratt på Engeltofta, Gävle (nr 165)
YVONNE SKATTBERG
Sven Brundin
Stefan Söderblom
Peter Drake
Hans Carstensen
MC: Niklas Folkegård

Lördag10/8 2013, Årsunda Comedy Night, Strandbaden, Årsunda(nr 164)
ISAK JANSSON
Tomas Ahlbeck
Stephan Ahlgren
Johan Ranner
Stefan Söderblom
MC: Peter Drake

Torsdag 8/8 2013, Sommarskratt med Gasta, Engeltofta (nr 163)
ERIK BAMBERG
CHRISTER ENGQVIST
Stephan Ahlgren
Anna Siekas
Stefan Söderblom
MC: Peter Drake

Torsdag 11/7 2013, Sommarskratt med Gasta, Engeltofta (nr 162)
ERIC LÖWENTHAL
ANDERS CELIN
Hans Carstensen
Anna Siekas
Stefan Söderblom
MC: Gerda Bylund

Torsdag 4/7 2013, Sommarskratt med Gasta, Engeltofta (nr 161)
FREDRIK T OLSSON
Peter Kjellberg
Hans Carstensen
Stephan Ahlgren
Gerda Bylund
MC: Stefan Söderblom

Torsdag 27/6 2013, Sommarskratt med Gasta, Engeltofta (nr 160)
ISAK JANSSON
Thomas Eriksson
Peter Drake
Gerda Bylund
Stefan Söderblom
MC: Hans Carstensen

Onsdag 5/6 2013, Cirkustältet Boulognern, Gävle (nr 159)
NIKLAS FOLKEGÅRD
Ola Aurell
Peter Drake
Hans Carstensen
Gerda Bylund
Stephan Ahlgren
Stefan Söderblom
Anna Siekas
MC: Kalle Wedin

Onsdag 29/5 2013, Å-krogen, Gävle (nr 158)
ANN WESTIN
Susanna Eklund
Malin Apelltofft
Anna Siekas
MC: Gerda Bylund

Onsdag 22/5 2013, Å-krogen, Gävle (nr 157)
JÖRGEN SJÖBERG
OLA SÖDERHOLM
Stefan Söderblom
Hans Carstensen
Jimmy Södermark
MC: Peter Drake

Onsdag 15/5 2013, Å-krogen, Gävle (nr 156)
TOBIAS PERSSON
Zeid Andersson
Stefan Söderblom
Peter Drake
MC: Anna Siekas

Onsdag 8/5 2013, Å-krogen, Gävle (nr 155)
THOMAS JÄRVHEDEN
James McKie
Stefan Söderblom
Anna Siekas
MC: Hans Carstensen

Onsdag 1/5 2013, Å-krogen, Gävle (nr 154)
KRISTOFFER APPELQUIST
Christer Engqvist
Anna Siekas
Hans Carstensen
Peter Drake
MC: Stefan Söderblom

Onsdag 24/4 2013, Å-krogen, Gävle (nr 153)
BEHRAD ROUZBEH
Henrik Källman
Sebastian Widman
Gerda Bylund
Stefan Söderblom
MC: Anna Siekas

Onsdag 17/4 2013, Å-krogen, Gävle (nr 152)
MARTIN LAGOS
Ami Hallberg Pauli
Hans Carstensen
Mathias Heldevik
Peter Drake
Anna Siekas
MC: Gerda Bylund

Onsdag 10/4 2013, Å-krogen, Gävle (nr 151)
THOMAS OREDSSON
Erik Bamberg
Hans Carstensen
Jimmy Södermark
Hans Carstensen
MC: Stefan Söderblom

Onsdag 3/4 2013, Å-krogen, Gävle (nr 150)
DANIEL-RYAN SPAULDING
Ben Richards
Maggan Hammar
Hans Carstensen
Peter Drake
Edvin Erlandsson
MC: Stefan Söderblom

Onsdag 27/3 2013, Å-krogen, Gävle (nr 149)
ANDERS CELIN
CLAYTON FLETCHER
Per-Robin Gustavsson
Tore Kullgren
Gerda Bylund
Stefan Söderblom
MC: Hans Carstensen

Onsdag 20/3 2013, Å-krogen, Gävle (nr 148)
MARCUS PALM
MARTIN SONEBY
Erik Löwenthal
Anna Siekas
MC: Gerda Bylund

Onsdag 13/3 2013, Å-krogen, Gävle (nr 147)
HENRIK BLOMQVIST
OLA AURELL
Daniel Nord
Stefan Söderblom
Mathias Heldevik
MC: Peter Drake

Onsdag 6/3 2013, Å-krogen, Gävle (nr 146)
FREDRIK ANDERSSON
Jim Croon
Gerda Bylund
Anna Siekas
Peter Drake
Stefan Söderblom
MC: Pontus Ströbaek

Onsdag 20/2 2013, Å-krogen, Gävle (nr 145)
OVE HAUGEN
RUNE SÖRLIE
Stefan Söderblom
Peter Drake
MC: Hans Carstensen

Onsdag 13/2 2013, Å-krogen, Gävle (nr 144)
MARTIN KRANTZ
Ben Crellin
Terese Sandin
Tomas Ahlbeck
MC: Hans Carstensen

Onsdag 6/2 2013, Å-krogen, Gävle (nr 143)
LASSE KARLSSON
Thomas Eriksson
Henrik Fagerberg
Stephan Ahlgren
Gerda Bylund
MC: Stefan Söderblkom

Onsdag 30/1 2013, Å-krogen, Gävle (nr 142)
AL PITCHER
Stefan Söderblom
Gerda Bylund
Mathias Heldevik
Anna Siekas
Peter Drake
MC: Hans Carstensen

Onsdag 19/12 2012, Å-krogen, Gävle (nr 141)
JOHN HOUDI
Stefan Söderblom
Anna Siekas
Peter Drake
MC: Niklas Folkegård

Onsdag 12/12 2012, Å-krogen, Gävle
ISAK JANSSON
HENRIK ELMÉR
Anders Bergström
Candrah Stjern
Joacim Björkvall
Gerda Bylund
MC: Hans Carstensen

Onsdag 5/12 2012, Å-krogen, Gävle
AGNETA WALLIN
Henrik Blomqvist
Andreas Lundin
Gerda Bylund
MC: Peter Drake

Onsdag 28/11 2012, Å-krogen, Gävle
LASSE NILSEN
Elin Nordén
Mats Andersson
Stefan Söderblom
MC: Gerda Bylund

Onsdag 21/11 2012, Å-krogen, Gävle
NIKLAS FOLKEGÅRD
Hans Carstensen
Gerda Bylund
Stefan Söderblom
Anna Siekas
Mathias Heldevik
MC: Peter Drake

Onsdag 14/11 2012, Å-krogen, Gävle
TOBIAS JACOBSSON
ERIC LÖWENTHAL
Ola Aurell
Hans Carstensen
MC: Mathias Heldevik

Onsdag 7/11 2012, Å-krogen, Gävle
SANNA EKLUND
FREDRIK T OLSSON
Malin Appeltofft
Stefan Söderblom
Peter Drake
MC: Hans Carstensen

Onsdag 31/10 2012, Å-krogen, Gävle
FRITTE FRITZSON
MARCUS JOHANSSON
Mike Räsänen
Gerda Bylund
Anna Siekas
MC: Stefan Söderblom

Torsdag 25/10 2012, Jackson Pop Bar, Sandviken
NIKLAS FOLKEGÅRD
Peter Drake
Stefan Söderblom
MC: Peter Drake

Onsdag 24/10 2012, Å-krogen, Gävle
YVONNE SKATTBERG
SVEN BRUNDIN
Michael Thunander
Hans Carstensen
Mathias Heldevik
MC: Peter Drake

Onsdag 17/10 2012, Å-krogen, Gävle
MAGNUS BETNÉR
Anders Celin
Tomas Ahlbeck
Peter Drake
MC: Gerda Bylund

Onsdag 10/10 2012, Å-krogen, Gävle
ÖZZ NÛJEN
Hannes Hervvieu
Stefan Söderblom
Ryan Bussell
Eva Viding
Tess Sandin
MC: Gerda Bylund

Torsdag 4/10 2012, Jackson Pop Bar, Sandviken
LASSE NILSEN
Gerda Bylund
Peter Drake
MC: Stefan Söderblom

Onsdag 3/10 2012, Å-krogen, Gävle
ADDE MALMBERG
Rune Sörlie (NO)
Séan McNamara
Gerda Bylund
Peter Drake
Anna Siekas
MC: Hans Carstensen

Torsdag 27/9 2012, Å-krogen, Gävle
ANN WESTINS SHOW ”HÄMND”

Onsdag 26/9 2012, Å-krogen, Gävle
ANN WESTINS SHOW ”HÄMND”

Onsdag 19/9 2012, Å-krogen, Gävle
CHRISTOPHER LINNELL
Suzanne Olsson
Lacke Svensson
Anna Söderlind
Jimmy Södermark
Jennie Öhlund
Manne Nilsson
MC: Stefan Söderblom

Onsdag 12/9 2012, Å-krogen, Gävle
THOMAS OREDSSON
Erik Löfmarck
Emma Wessleus
Stefan Söderblom
Mathias Heldevik
MC: Peter Drake

Onsdag 5/9 2012, Å-krogen, Gävle
MÅNS MÖLLER
Christer Engqvist
Erik Bamberg
James McKie
Heinrich Harder
MC: Gerda Bylund

Lördag 28/7 2012, Forsbacka Wärdshus, Forsbacka
ISAK JANSSON
Erik Bamberg
Stefan Söderblom
Gerda Bylund
Mathias Heldevik
Hans Carstensen
Lacke Svensson
MC: Peter Drake

Lördag 28/7 2012, Fotbollskalaset Strömvallen, Gävle
Stefan Söderblom
Peter Drake
Mathias Heldevik
Gerda Bylund
MC: Hans Carstensen

Fredag 27/7 2012, Strandbaden, Årsunda
JESPER ODELBERG
Niklas Folkegård
Stefan Söderblom
Peter Drake
Mathias Heldevik
Hans Carstensen
Anna Siekas
Lacke Svensson
MC: Gerda Bylund

Torsdag 26/7 2012, Engeltofta, Gävle
JESPER ODELBERG
Niklas Folkegård
Evelyn Mok
Stefan Söderblom
Peter Drake
Mathias Heldevik
Gerda Bylund
Anna Siekas
MC: Hans Carstensen

Onsdag 25/7 2012, Holmarna Folkets Park, Skutskär
NIKLAS FOLKEGÅRD
Evelyn Mok
Hans Carstensen
Peter Drake
Mathias Heldevik
Gerda Bylund
MC: Stefan Söderblom

Tisdag 5/6 2012, Cirkustältet Boulognern, Gävle
ISAK JANSSON
Ola Aurell
Christer Engqvist
Hans Carstensen
Stefan Söderblom
Gerda Bylund
Anna Siekas
MC: Peter Drake

Onsdag 30/5 2012, Å-krogen, Gävle
CLAYTON FLETCHER (US)
Paul del Valle
Nisse Hallberg
Hans Carstensen
Peter Drake
Anna Siekas
MC: Mike Räsänen

Onsdag 23/5 2012, Å-krogen, Gävle
ARON FLAM
Petter Bristav
Therese Sandin
Alireza Shokouhi
Gerda Bylund
Janne Dahlberg
MC: Peter Drake

Onsdag 16/5 2012, Å-krogen, Gävle
NIKLAS FOLKEGÅRD
Gerda Bylund
Stefan Söderblom
Mathias Heldevik
Peter Drake
Anna Siekas
Manne Nilsson
Janne Dahlberg
MC: Hans Carstensen

Onsdag 9/5 2012, Å-krogen, Gävle
MARCUS PALM
Sara Andersson
Stefan Söderblom
Jimmy Södermark
Peter Drake
Lacke Svensson
MC: Anna Siekas

Onsdag 2/5 2012, Å-krogen, Gävle
DAVID DRUID
BEHRAD ROUZBEH
Zerina Juveus
Stefan Söderblom
Peter Drake
Janne Dahlberg
MC: Hans Carstensen

Onsdag 25/4 2012, Å-krogen, Gävle
ANN WESTIN
HANS CARSTENSEN
Mike Räsänen
Anders Bergström
Anna Siekas
MC: Stefan Söderblom & Mathias Heldevik

Onsdag 18/4 2012, Å-krogen, Gävle
JÖRGEN SJÖBERG
TOMAS BONDERUD
Thomas Norstedt
Gerda Bylund
Peter Drake
Stefan Söderblom
MC: Hans Carstensen

Onsdag 11/4 2012, Å-krogen, Gävle
HENRIK BLOMQVIST
RUNE SÖRLIE
FARZAD NOURI
Hans Carstensen
Mathias Heldevik
Gerda Bylund
MC: Anna Siekas

Onsdag 4/4 2012, Å-krogen, Gävle
ANDERS CELIN
OLA AURELL
THOMAS AHLBECK
Christer Engqvist
Stefan Söderblom
MC: Gerda Bylund

Onsdag 28/3 2012, Å-krogen, Gävle
JESPER ODELBERG
MALIN APPELTOFT
Tobias Aspelin
Henrik Glans
Janne Dahlberg

¨
Anna Siekas
Peter Drake
MC: Hans Carstensen

Onsdag 21/3 2012, Å-krogen, Gävle
FREDRIK ANDERSSON
NIKLAS LARSSON
Marja Nyberg
Ben Kersley
Stefan Söderblom
MC: Anna Siekas

Onsdag 14/3 2012, Å-krogen, Gävle
JASON ROUSE
JAMES McKIE
Gerda Bylund
Jimmy Södermark
Lacke Svensson
MC: Stefan Söderblom & Mathias Heldevik

Onsdag 7/3 2012, Å-krogen, Gävle
LARS MAGNUSSON
ERIK LÖFMARCK
Jim Croon
Hans Carstensen
Anna Siekas
Henrik Fagerberg
MC: Peter Drake

Onsdag 29/2 2012, Å-krogen, Gävle
HÅKAN JÄDER
GERDA BYLUND
Stefan Söderblom
Janne Dahlberg
MC: Lacke Svensson och Jimmy Södermark

Onsdag 22/2 2012, Å-krogen, Gävle
KRISTOFFER APPELQUIST
SUSANNA EKLUND
Adeel Faqih
Mathias Heldevik
Peter Drake
Anna Siekas
MC: Per Rydkvist

Onsdag 15/2 2012, Å-krogen, Gävle
DOMINIK HENZEL
JOHAN RANNER
Per Rydkvist
Heinrich Harder
Henrik Unogård
MC: Stefan Söderblom/Mathias Heldevik

Onsdag 8/2 2012, Å-krogen, Gävle (100:e föreställningen)
ISAK JANSSON
MARTIN SONEBY
NIKLAS FOLKEGÅRD
Hans Carstensen
Fredrik Nilsson
Janne Dahlberg
MC: Stefan Söderblom

Onsdag 1/2 2012, Å-krogen, Gävle
THOMAS OREDSSON
KATE SMURTHWAITE
Gerda Bylund
Stefan Söderblom
Anna Siekas
Mathias Heldevik
MC: Hans Carstensen

Onsdag 21/12 2011, Å-krogen, Gävle
HENRIK ELMÉR
MIKAEL KOPPELMAN
Hans Carstensen
Anna Siekas
Per Rydkvist
Janne Dahlberg
MC: Peter Drake

Onsdag 14/12 2011, Å-krogen, Gävle
DAVID DRUID
FREDRIK T OLSSON
Tobbe Ström
Mathias Heldevik
MC: Stephan Ahlgren

Onsdag 7/12 2011, Å-krogen, Gävle
JÖRGEN SJÖBERG
Malin Appeltoft
Stefan Söderblom
Hans Carstensen
Stephan Ahlgren
Peter Drake
Jimmy Eriksson
MC: Per Rydkvist

Onsdag 30/11 2011, Å-krogen, Gävle
BEHRAD ROUZBEH
Sven Brundin
Jim Croon
Gerda Bylund
Anna Siekas
Emma Bergsten
Per Rydkvist
MC: Stephan Ahlgren

Onsdag 23/11 2011, Å-krogen, Gävle
ISAK JANSSON
Cecilia von Strokirch
Tobias Jacobsson
David Larsson
Mathias Heldevik
Peter Drake
Per Rydkvist
MC: Hans Carstensen

Onsdag 16/11 2011, Å-krogen, Gävle
TOBIAS PERSSON
Tomas Ahlbeck
Anders Flodqvist
Anna Söderlind
Stefan Söderblom
Anna Siekas
MC: Stephan Ahlgren

Onsdag 9/11 2011, Å-krogen, Gävle
OVE HAUGEN
ANDERS CELIN
Gerda Bylund
Peter Drake
Jimmy Södermark
Lacke Svensson
Anna Siekas
MC: Stefan Söderblom & Mathias Heldevik

Onsdag 2/11 2011, Å-krogen, Gävle
YVONNE SKATTBERG
Mattias Boström
Gerda Bylund
Stefan Söderblom
Mattias Heldevik
MC: Stephan Ahlgren

Onsdag 26/10 2011, Å-krogen, Gävle
JANNE WESTERLUND
Evelyn Mok
Rune Sorlie
Anna Siekas
Stephan Ahlgren
MC: Stefan Söderblom och Mathias Heldevik

Onsdag 19/10 2011, Å-krogen, Gävle
MARCUS PALM
Hans Carstensen
Leon Berg
Peter Kjellberg
Kenneth Molander
MC: Stephan Ahlgren

Onsdag 12/10 2011, Å-krogen, Gävle
CHRISTOPHER LINNELL
Felicia Tomala
Simon Garshasebi
Stefan Söderblom
Stephan Ahlgren
Jimmy Södermark
Lacke Svensson
MC: Gerda Bylund

Onsdag 5/10 2011, Å-krogen, Gävle
AHMED BERHAN
Branne Pavlovic
Simon Garshasebi
Hans Carstensen
Per Rydkvist
MC: Stephan Ahlgren

Onsdag 28/9 2011, Å-krogen, Gävle
NIKLAS FOLKEGÅRD
Johan Ranner
Tomas Ahlbeck
Henrik Blomkvist
Gerda Bylund
MC: Hans Carstensen

Onsdag 21/9 2011, Å-krogen, Gävle
AGNETA WALLIN
Adeel Faqih
Anders Sparring
Anna Siekas
Peter Drake
MC: Stephan Ahlgren

Onsdag 14/9 2011, Å-krogen, Gävle
JOHAN STÅHL
Hannes Hervieu
Mathias Heldevik
Per Rydkvist
Lacke Svensson
Jimmy Södermark
MC: Stefan Söderblom

Onsdag 7/9 2011, Å-krogen, Gävle
MARTIN KRANTZ
Wille Sahlstedt
Hans Carstensen
Gerda Bylund
MC: Stephan Ahlgren

Lördag 13/8 2011, Restaurang Strandbaden, Årsunda
TOBIAS JACOBSSON
Peter Kjellberg
Thomas Ahlbeck
Stefan Söderblom
Stephan Ahlgren
Gerda Bylund
Mathias Heldevik
MC: Hans Carstensen

Fredag 12/8 2011, Stora Vall Gästgiveri, Gävle
TOBIAS JACOBSSON
Peter Kjellberg
Thomas Ahlbeck
Anna Siekas
Stephan Ahlgren
Gerda Bylund
Mathias Heldevik
MC: Stefan Söderblom

Torsdag 11/8 2011, Hotell Bergsmannen, Hofors
TOBIAS JACOBSSON
Peter Kjellberg
Hans Carstensen
Anna Siekas
Per Rydkvist
Peter Drake
MC: Mathias Heldevik

Onsdag 10/8 2011, Gästis, Torsåker
TOBIAS JACOBSSON
Peter Kjellberg
Stefan Söderblom
Hans Carstensen
Per Rydkvist
Peter Drake
MC: Gerda Bylund

Onsdag 27/7 2011, Restaurang Strandbaden, Årsunda
CHRISTOPHER LINNELL
Stefan Söderblom
Erik Bamberg
Jim Croon
Felicia Tomala
MC: Hans Carstensen

Torsdag 14 juli 2011, Stora Vall gästgivéri, Gävle
Eric Löwenthal
Zeid Andersson
Stefan Söderblom
Erik Bamberg
Peter Drake
Andy Fite
MC: Anna Siekas

fredag 3 juni 2011, Cirkustältet i Boulognerskogen Gävle
Anders Celin
Jörgen Sjöberg
Peter Kjellberg
Gerda Bylund
Stephan Ahlgren
Mathias Heldevik
Anna Siekas
Per Rydkvist
Peter Drake
MC: Stefan Söderblom

fredag 20 maj 2011, Hantverkarsalen, Folkets Hus
Thomas Oredsson
Yvonne Johnsson
Leo Riggebo
Mathias Heldevik
Stefan Söderblom
MC: Gerda Bylund

fredag 29 april kl.19:30 Hantverkarsalen, Folkets Hus
Håkan Jäder
Tobias Jakobsson
Johan Ranner
Janne Bengtsson
Per Rydkvist
MC: Anna Siekas

onsdag 27 april kl.19:30 Restaurang Bolaget, Folkets Hus, Sandviken
Martin Krantz
Fredrik T Olsson
Hans Carstensen
Anna Siekas
Gerda Bylund
Peter Drake
Stefan Söderblom
Per Rydkvist
MC: Mathias Heldevik

torsdag 14 april kl.19:00 Restaurang Bolaget, Folkets Hus, Sandviken
Magnus Betnér
Gerda Bylund
Mathias Heldevik
Peter Drake
MC: Stefan Söderblom

onsdag 30 mars kl.20:00 Folkets Hus Teater
Al Pitcher
Martin Krantz
Behrad Rouzbeh
Mike Räsänen
Rune Sörlie
Mathias Heldevik
Gerda Bylund
MC: Stefan Söderblom

fredag 18 februari kl.19:30 Hantverkarsalen, Folkets Hus
Lasse Nilsen
Martin Lagos
Tomas Bonderud
Simon Garshasebi
Stefan Söderblom
Anna Siekas
MC: Per Rydkvist

torsdag 16 december 2010 kl.19:30 Hantverkarsalen, Folkets Hus
Niklas Folkegård
Cilla Domstad
Gerda Bylund
Stefan Söderblom
Daniel Sundström
Mathias Heldevik
Emma Bergsten
Daniel Nord
Leo Riggebo
MC: Hans Carstensen

lördag 11 december 2010 kl.20:00 Spegeln
Babben Larsson
Thomas Oredsson
Hans Carstensen
Johan Lingdén

fredag 26 november 2010 kl.19:30 Hantverkarsalen, Folkets Hus
Kodjo Akolor
Jonatan Unge
Jesper Rönndahl
Simon Svensson
Kristoffer «Kringlan» Svensson
MC: Stephan Ahlgren

torsdag 18 november 2010 kl.19:30 Hantverkarsalen, Folkets Hus
Manolis Zontanos
Isak Jansson
Malin Appeltofft
Robert Larsson
Emma Knyckare
Risto Lepik
Henrik Fagerberg
MC: Stefan Söderblom

torsdag 21 oktober 2010 kl.19:30 Hantverkarsalen, Folkets Hus
Lasse Nilsen
Susanna Eklund
Per Rydkvist
Chris Papastefanou
Isak Samuelsson
Gabriel Engebretzen
Zerina Juveus
Anders Flodqvist
MC: Gerda Bylund

fredag 1 oktober 2010 kl.20:00 Spegeln
Babben Larsson
Thomas Oredsson
Hans Carstensen
Johan Lingdén

torsdag 30 september 2010 kl.20:00 Spegeln
Magnus Betnér
Martin Lagos
Stephan Ahlgren
Stefan Söderblom

torsdag 15 juli 2010 kl.19:30 Restaurang GW
Jason Rouse
Risto Lepik
Tomas Ahlbeck
Victor Linnér
Bianca Meyer
Stefan Söderblom
MC: Stephan Ahlgren

onsdag 26 maj 2010 kl.19:30 Restaurang GW
Jan Bylund
Martin Krantz
Evelyn Mok
Sven Brundin
Tomas Bonderud
Emma Wessleus
Niklas Dufåker
Henrik Mundt
MC: Pierre Hesselbrandt

onsdag 19 maj 2010 kl.19:30 Restaurang GW
Anders Celin
Tobias Jakobsson
Ami Hallberg
Stefan Söderblom
Fredrik Brunes
Mathias Heldevik
Peter Merecki
MC: Johan Grundén

fredag 14 maj 2010 kl.19:30 Restaurang GW
Offroad Comedy

onsdag 12 maj 2010 kl.19:30 Restaurang GW
Kristoffer Appelquist
Fredrik T Olsson
Tomas Högblom
Johan Lingdén
MC: Hans Carstensen

fredag 7 maj 2010 kl.20:00 Västerbergs Folkhögskola, Storvik
Thomas Oredsson
Hans Carstensen

onsdag 5 maj 2010 kl.19:30 Restaurang GW
Zinat Pirzadeh
Jonatan Unge
Malin Appeltofft
Sandra Ilar
Mike Räsänen
Ibrahim Faal
Jonas Lindh
MC: Stefan Söderblom

onsdag 21 april 2010 kl.19:30 Restaurang GW
Pontus Ströbaek
Karin Adelsköld
Ludde Samuelsson
Pernilla Hammargren
Joakim Thörn
Tomas Ahlbeck
Suzanne Olsson
MC: Stephan Ahlgren

fredag 16 april 2010 kl.19:30 Restaurang GW
Marcus Johansson
Fritte Fritzson
Niklas Folkegård
Cecilia Ramstedt
Marja Nyberg

onsdag 7 april 2010 kl.19:30 Restaurang GW
Dominik Henzel
Niklas Folkegård
Branislav Pavlovic
Anna Söderlind
Anders Löfberg
Petter Bristav
Martin Johansson
MC: Gerda Bylund

lördag 27 mars 2010 kl.20:00 Spegeln
Thomas Järvheden

onsdag 24 mars 2010 kl.19:30 Restaurang GW
Marcus Palm
Cilla Domstad
Eric Löwenthal
Stephan Ahlgren
Martin Gustavsson
Karin Fagerlund
Erik Hultkvist
MC: Stefan Söderblom

onsdag 10 mars 2010 kl.19:30 Restaurang GW
Marika Carlsson
Elina du Rietz
Ola Söderholm
Henrik Blomkvist
Johan Hemmingsson
Farzad Nouri
Joakim Lindkvist
MC: Gerda Bylund

onsdag 24 februari 2010 kl.19:30 Restaurang GW
Fredrik Andersson
Zeid Andersson
Daniel Sundström
Johan Lingdén
Per Rydkvist
Sara Andersson
MC: Stephan Ahlgren

onsdag 10 februari 2010 kl.19:30 Restaurang GW
Özz Nûjen
Christopher Linnell
Al Pitcher
Gerda Bylund
MC: Niklas Folkegård

tisdag 15 december 2009 kl.19:30 Restaurang Bolaget, Folkets Hus, Sandviken
Pontus Enhörning
Cilla Domstad
Hans Carstensen
Stephan Ahlgren
Gerda Bylund
Pierre Hesselbrandt
Johan Lingdén
MC: Stefan Söderblom

onsdag 9 december 2009 kl.19:30 Å-krogen
Johan Sköld
Susanna Eklund
Robert Larsson
Jonatan Unge
Fredrik Nilsson
Joakim Thörn
MC: Stephan Ahlgren

fredag 4 december 2009 kl.19:30 Å-krogen
Mikael Koppelman
Niklas Folkegård
Isak Jansson
Erik Elving
Alexander Forsell
Per Rydkvist
MC: Hans Carstensen

onsdag 25 november 2009 kl.19:30 Å-krogen
Henrik Elmér
Behrad Rouzbeh
Fredrik Brunes
Erik Löfmarck
Pernilla Hammargren
Suzanne Olsson
MC: Stefan Söderblom

onsdag 18 november 2009 kl.19:30 Å-krogen
Fredrik Andersson
Johan Ståhl
Daniel Sundström
James McKie
Niclas Fors
Sandra Ilar
Henrik Blomkvist
MC: Gerda Bylund

onsdag 11 november 2009 kl.19:30 Å-krogen
Thomas Oredsson
Karin Adelsköld
Hans Carstensen
Johan Grundén
Malin Appeltofft
Tutti Blixt
MC: Stefan Söderblom

onsdag 28 oktober 2009 kl.19:30 Å-krogen
Agneta Wallin
Fredrik T Olsson
Fredrik Nilsson
Stefan Söderblom
Anna Söderlind
Emma Wessleus
MC: Johan Lingdén

fredag 23 oktober 2009 kl.19:30 Å-krogen
Lasse Nilsen

onsdag 14 oktober 2009 kl.19:30 Å-krogen

Maggan Hammar
Jörgen Sjöberg
Teresa Tönisberg
Jakob Stålhammar
Tomas Ahlbeck
MC: Stephan Ahlgren

onsdag 30 september 2009 kl.19:30 Å-krogen
Zinat Pirzadeh
Hans Carstensen
Stefan Söderblom
Johan Lingdén
Johan Ranner
Matthias Heldevik
MC: Pierre Hesselbrandt

onsdag 16 september 2009 kl.19:30 Å-krogen
Yvonne Skattberg
Cecilia von Strokirch
Tomas Bonderud
Per Rydkvist
Rasmus Biasi
Magnus Larsson
Jenny Elmquist Nyström
MC: Gerda Bylund

lördag 5 september 2009 kl.19:30 Å-krogen
Cilla Domstad
Hans Carstensen
Stephan Ahlgren
Gerda Bylund
Fredrik Nilsson
Stefan Söderblom
Pierre Hesselbrandt
MC: Niklas Folkegård

onsdag 27 maj 2009 kl.19:30 Å-krogen
Ola Söderholm
Dominik Henzel
Elin Nordén
Evelyn Mok
Johan Grundén
Malin Appeltofft
Marja Nyberg
Mats Andersson
Tutti Blixt
MC: Stephan Ahlgren

fredag 14 augusti 2009 kl.19:30 Marinfestivalen
Cilla Domstad
Niklas Folkegård
Hans Carstensen
Stephan Ahlgren
Gerda Bylund
Stefan Söderblom
Johan Lingdén
Per Rydkvist

fredag 22 maj 2009 kl.19:30 Å-krogen
Adde Malmberg
Cilla Domstad
Stefan Söderblom
Alexander Forsell
Anna Adamsson
Emma Bergsten
Ernesto Colamosca
Ingrid Carlsson
Jenny Eklöf
Johan Lingdén
Mikael Lundgren
Per Rydkvist
Vincent Ervig-Lindqvist
MC: Hans Carstensen

onsdag 13 maj 2009 kl.19:30 Å-krogen
Pontus Ströbaek
Hans Carstensen
Isak Jansson
Erik Elving
Jessica Karlén
Kjell Nyholm
MC: Fredrik Nilsson

onsdag 29 april 2009 kl.19:30 Å-krogen
Janne Westerlund
Cilla Domstad
Stephan Ahlgren
Marcus Johansson
Johnny Engström
MC: Niklas Folkegård

fredag 24 april 2009 kl.19:30 Å-krogen
Fredrik Andersson
Johan Sköld
Stefan Söderblom
Alexander Forsell
Anna Adamsson
Emma Bergsten
Ernesto Colamosca
Ingrid Carlsson
Jenny Eklöf
Johan Lingdén
Mikael Lundgren
Anna Söderlind
Per Rydkvist
Vincent Ervig-Lindqvist
MC: Hans Carstensen

onsdag 15 april 2009 kl.19:30 Å-krogen
Marika Carlsson
Cilla Domstad
Agneta Wallin
Maggan Hammar
Susanna Eklund
Sandra Ilar
MC: Gerda Bylund

onsdag 1 april 2009 kl.19:30 Å-krogen
Ann Westin
Erika Sjöwall
Lars Magnusson
Martin Krantz
Anneli Abrahamsson
Per Löfgren
Per Rydkvist
MC: Niklas Folkegård

onsdag 18 mars 2009 kl.19:30 Å-krogen
Thomas Oredsson
Cilla Domstad
Ingella Metvåell
Johan Lingdén
Johan Ståhl
Gerda Bylund
Pierre Hesselbrandt
MC: Stephan Ahlgren

lördag 14 mars 2009 kl.19:30 Å-krogen
Özz Nûjen
Aron Flam
David Druid
Ola Söderholm

fredag 6 mars 2009 kl.19:30 Å-krogen
Anders Celin
Fredrik T Olsson
Lisa Lundin
Tobias Jakobsson
Stefan Söderblom
Alexander Forsell
Anna Adamsson
Emma Bergsten
Ernesto Colamosca
Ingrid Carlsson
Jenny Eklöf
Johan Lingdén
Mikael Lundgren
Per Rydkvist
Vincent Ervig-Lindqvist
MC: Hans Carstensen

onsdag 4 mars 2009 kl.19:30 Å-krogen
Marcus Palm
Cilla Domstad
Kadir Meral
Pierre Hesselbrandt
Eva Häggmark
James McKie
Mange Larsson
Paul del Valle
MC: Stephan Ahlgren

onsdag 18 februari 2009 kl.19:30 Å-krogen
Hasse Brontén
Christopher Linnell
Elina du Rietz
Sven Brundin
Hans Carstensen
Karin Adelsköld
Martin Lagos
Niclas Fors
MC: Niklas Folkegård

onsdag 4 februari 2009 kl.19:30 Å-krogen
Mikael Koppelman
Branislav Pavlovic
Cecilia von Strokirch
Tomas Bonderud
Hans Carstensen
Pierre Hesselbrandt
Daniel Sundström
MC: Niklas Folkegård

fredag 30 januari 2009 kl.19:30 Å-krogen
Kristoffer Appelquist
Cilla Domstad
Stefan Söderblom
Alexander Forsell
Anna Adamsson
Emma Bergsten
Ernesto Colamosca
Ingrid Carlsson
Jenny Eklöf
Johan Lingdén
Mikael Lundgren
Per Rydkvist
Vincent Ervig-Lindqvist
MC: Hans Carstensen

onsdag 10 december 2008 kl.19:00 Å-krogen
Pontus Enhörning
Cilla Domstad
David Druid
Karin Adelsköld
Martin Gustavsson
Martin Lagos
Melody Farshin
MC: Hans Carstensen
MC: Fredrik Nilsson

fredag 5 december 2008 kl.19:00 Å-krogen
Martin Soneby
Niklas Folkegård
Cilla Domstad
Stephan Ahlgren
Stefan Söderblom
Alexander Forsell
Anna Adamsson
Emma Bergsten
Ernesto Colamosca
Felicia Åsberg
Ingrid Carlsson
Jenny Eklöf
Johan Lingdén
Mikael Lundgren
Per Rydkvist
Vincent Ervig-Lindqvist
MC: Hans Carstensen

onsdag 26 november 2008 kl.19:00 Å-krogen
Christopher Linnell
Ola Söderholm
Dominik Henzel
Agneta Wallin
Johan Grundén
Lisa Lundin
Niclas Christoffer
Tomas Bonderud
MC: Stephan Ahlgren

fredag 14 november 2008 kl.19:00 Å-krogen
Lasse Nilsen
Cilla Domstad
Stephan Ahlgren
Stefan Söderblom
Alexander Forsell
Anna Adamsson
Emma Bergsten
Ernesto Colamosca
Felicia Åsberg
Ingrid Carlsson
Jenny Eklöf
Johan Lingdén
Mikael Lundgren
Per Rydkvist
Vincent Ervig-Lindqvist
MC: Hans Carstensen

onsdag 12 november 2008 kl.19:00 Å-krogen
Cilla Domstad
Erika Sjöwall
Jovan Siladji
Martin Krantz
Ove Haugen
MC: Fredrik Nilsson

onsdag 29 oktober 2008 kl.19:00 Å-krogen
Fredrik T Olsson
Susanna Eklund
Cilla Domstad
Daniel Sundström
Johnny Engström
Kim Solman
Mange Larsson
MC: Fredrik Nilsson

onsdag 15 oktober 2008 kl.19:00 Å-krogen
Marcus Johansson
Cecilia Ramstedt
Nils Lind
Tomas Högblom
MC: Stephan Ahlgren

onsdag 1 oktober 2008 kl.19:00 Å-krogen
Lasse Karlsson
Cecilia von Strokirch
Elina du Rietz
Johan Ståhl
Magnus Betnér
Per Johansson
Fredrik Brunes
Jakob Tolero
Jan Christensen
MC: Hans Carstensen

onsdag 17 september 2008 kl.19:00 Å-krogen
Thomas Oredsson
Hans Carstensen
Cilla Domstad
Anneli Abrahamsson
David Ingnäs
Johan Grundén
Karin Adelsköld
Malin Appeltofft
MC: Niklas Folkegård

onsdag 3 september 2008 kl.19:00 Å-krogen
Eric Löwenthal
Isak Jansson
Natalie Söderqvist
Hans Carstensen
Stephan Ahlgren
Fredrik Nilsson
MC: Niklas Folkegård

onsdag 12 december 2007 kl.19:00 Å-krogen
Tobias Persson
Hans Carstensen
Niklas Folkegård
Stephan Ahlgren

onsdag 5 december 2007 kl.19:00 Å-krogen
Soran Ismail
Fredrik Nilsson
Tobias Öhrn
Niklas Folkegård

onsdag 21 november 2007 kl.19:00 Å-krogen
Anders Celin
Jörgen Sjöberg
Yvonne Johnsson
Niklas Folkegård

onsdag 7 november 2007 kl.19:00 Å-krogen
Kristoffer Appelquist
Lisa Lundin
Niklas Folkegård
Stephan Ahlgren

onsdag 24 oktober 2007 kl.19:00 Spegeln
Kodjo Akolor
Henrik Elmér
Fredrik Andersson
Maggan Hammar
Niklas Folkegård

onsdag 3 oktober 2007 kl.19:00 Å-krogen
Sven Brundin
Marcus Johansson
Fredrik Brunes
Jan Christensen

onsdag 5 september 2007 kl.19:00 Å-krogen
Niklas Folkegård

onsdag 23 maj 2007 kl.19:00 Å-krogen
Mikael Koppelman
Alex Backlund
Annelie Ahlgren
Niklas Folkegård
Hans Carstensen
Gerda Bylund
Mikael Lundgren

onsdag 2 maj 2007 kl.19:00 Å-krogen
Tomas Högblom

onsdag 18 april 2007 kl.19:00 Å-krogen
Kristoffer Appelquist
Maggan Hammar
Hans Carstensen
Tomas Bonderud
Lazslo Gölles
MC: Rolf Berlin

4 mars 2007 kl.19:00 Å-krogen
Martin Soneby
Hans Carstensen
Isak Jansson
Ingela Wall
Niklas Folkegård
Tobias Öhrn
MC: Rolf Berlin